MENU

Kontakt

+48 12 30 77 222
pn-pt 9:00–17:00Biuro Obsługi Klienta
ul. Barska 61/12
30-307 Kraków

Imię*
Adres e-mail*
Telefon
Treść*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi powyższego zapytania, zgodnie z ustawą z dnia
29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Podróż poślubna na trzy wyspy Indonezji - Bali, Gili Meno i Lombok
Wyspa Gili Meno z lotu ptaka
Azja  ›  Indonezja  ›  Bali, Lombok, Wyspy Gili  ›  Program: Podróż poślubna na trzy wyspy Indonezji - Bali, Gili Meno i Lombok

Podróż poślubna na trzy wyspy Indonezji - Bali, Gili Meno i Lombok

Idealna podróż dla osób poszukujących rajskich i niezapomnianych wakacji we dwoje. Ten różnorodny program uwzględnia atrakcje oraz miejsca, które pozwolą zakochanym świetnie się bawić, a także spędzić wiele wyjątkowych i romantycznych chwil.

podróż poślubna na Bali, Gili Meno i Lombok, miesiąc miodowy w Indonezji, promocje i atrakcje dla nowożeńców w Indonezji, white water rafting i trekking na słoniach na Bali, romatyczna podróż Indonezja

Dlaczego polecamy

 • Podróż do Indonezji w romantycznym i kameralnym wydaniu: świątynie i tarasy ryżowe w Ubud, malownicze plaże wysepki Gili Meno oraz tropikalna wyspa Lombok
 • Trzy piękne wyspy i trzy butikowe hotele, a w każdym z nich specjalne prezenty dla nowożeńców
 • Dwie ciekawe i ekscytujące wycieczki na miejscu – zwiedzanie Bali z prywatnym przewodnikiem oraz white water rafting na rzece Ayung
 • Pobyt w urokliwym Ubud to prawdziwie magiczne doświadczenie – wśród tamtejszych atrakcji warto wymienić wieczorny pokaz tradycyjnego balijskiego tańca w Pałacu Głównym, zabawę z makakami w Monkey Forest, poranną jogę, spacer wśród pól ryżowych, rowerowe wycieczki po okolicznych wioskach oraz kupno wyjątkowo pięknych pamiątek
 • Gili Meno ugości Was pięknymi plażami i kameralną atmosferą - tą koralową wysepkę można obejść w zaledwie kilkanaście minut
 • Lokalizacja hotelu Qunci Villas na wyspie Lombok gwarantuje niezapomniane widoki na zachody słońca nad wulkanami Bali wznoszącymi się ponad horyzont oceanu

Idealny dla

 • Nowożeńców
 • Par

Kategorie

 • Aktywnie
 • Dzika przyroda
 • Kultura i historia
 • Poza utartymi szlakami
 • Romantycznie
Perełki
“Gdy będziecie na maleńkiej wyspie Gili Meno, zachęcamy by wybrać się na spacer dookoła wyspy. Po drodze znajdziecie knajpki na plaży, w których można odpocząć od intensywnego słońca i napić się soku ze świeżych owoców. Wskakując do wody z maską i rurką, z pewnością spotkacie żółwia morskiego, licznie zamieszkującego okoliczne wody.”
Podróż poślubna na trzy wyspy Indonezji - Bali, Gili Meno i Lombok

4 noce na Bali w miasteczku Ubud, 3 noce na dzikiej wyspie Gili Meno i 4 noce na wyspie Lombok

Dzień 1 Przelot z Polski do Indonezji

Lot z Warszawy na Bali z przesiadką na jednym z europejskich lotnisk.

Dzień 2 - 5 Przylot do Indonezji i zwiedzanie Ubud

Czas otworzyć swój umysł i duszę na prawdziwe balijskie doznania! Wieczorem przylot na Bali. Po wylądowaniu spotkanie z naszym przedstawicielem, który zapewni prywatny transfer do miasteczka Ubud. Transfer potrwa około 45 minut. W Ubud zatrzymacie się na 4 noce w kameralnym hotelu Alaya Ubud. Ubud to miejsce wyjątkowe ze względu na swoją niepowtarzaną atmosferę, zachwycające krajobrazy, wybór i jakość sprzedawanych tam pamiątek oraz najpiękniejsze pokazy tradycyjnych tańców balijskich, które odbywają się codziennie w Pałacu Głównym. Zaplanowaliśmy w Ubud 3 pełne wrażeń dni. W pierwszej kolejności proponujemy odpocząć po podróży, przespacerować się po miasteczku i spróbować lokalnej kuchni. W kolejnych dniach zapraszamy na dwie bardzo ciekawe wycieczki – zwiedzanie centralnej części Bali oraz przygodę w dżungli w postaci raftingu na rzece Ayung.

Dzień 6 - 8 Pobyt na rajskiej wysepce Gili Meno

Dzień rozpocznie się porannym transferem do portu, skąd szybką łodzią dostaniecie się na maleńką wyspę Gili Meno. Transfer łodzią potrwa około 1,5 godziny. Po przybyciu do małej przystani na Gili Meno, odbierze Was przedstawiciel hotelu, który zapewni transfer konnym powozem z przystani do hotelu. Wyspa Gili Meno jest najspokojniejszą z trzech maleńkich wysepek Gili leżących u wybrzeżu Lomboku. Na wyspach panuje zakaz ruchu zmotoryzowanego i jedynym środkiem transportu są rowery i powozy zaprzęgnięte w konie. Gili Meno słynie także z licznej populacji żółwi, które zamieszkują turkusowe wody otaczające wysepkę. Proponujemy nocleg w najbardziej ekskluzywnym hotelu na wyspie Mahamaya Boutique Resort, w pokoju położonym przy ładnym basenie. Czekają Was tam 3 dni prawdziwego relaksu w rajskiej atmosferze!

Dzień 9 - 12 Relaks na wyspie Lombok

Dzień 9. rozpocznie się porannym transferem do portu oraz 30-minutowym rejsem na Lombok. Następnie z portu zostaniecie przetransportowani samochodem do miasteczka Senggigi. Wyspa Lombok jest cichszą i spokojniejszą sąsiadką Bali, stanowiącą prawdziwy skarb dla miłośników rajskich krajobrazów. Zaplanowaliśmy 4 noce w unikalnym, butikowym hotelu Qunci Villas, który łączy luksus, nowoczesny design oraz indonezyjską atmosferę. Podczas pobytu polecamy wycieczkę na dzikie południe wyspy Lombok, gdzie piasek i woda wykreowały jedne z najpiękniejszych plaż w całej Indonezji.

Dzień 13 - 14 Pożegnanie z Lombokiem i Bali. Powrót do Polski

Popołudniu transfer lotniczy z Lomboku na Bali. Wieczorem wylot do Polski, z przesiadką na jednym z europejskich lotnisk. Przylot do Warszawy następnego dnia około południa.

Powyższy program jest naszą propozycją.
Każdą podróż dopasujemy do indywidualnych potrzeb Naszych Gości.
Cena orientacyjna 9 900 zł za osobę

Założenia kalkulacji ceny orientacyjnej: pokój dzielony z drugą osobą, przelot w klasie ekonomicznej, prywatne transfery, rezerwacja biletów lotniczych z 2-3 miesięcznym wyprzedzeniem, podróż w sezonie średnim (miesiące z atrakcyjną pogodą, lecz z pominięciem najdroższych okresów).

Cena zawiera
 • Prezenty dla nowożeńców w każdym z hoteli
 • Bilet lotniczy w obie strony z Warszawy na Bali
 • Zakwaterowanie w opcji ze śniadaniami – 4 noce w hotelu Alaya Ubud, 3 noce w hotelu Mahamaya Resort oraz 4 noce w hotelu Qunci Villas
 • Transfer szybką łodzią (Speedboat) z Bali na Gili Meno i z Gili Meno na Lombok
 • Przelot wewnętrzny Lombok – Bali
 • Opieka naszego anglojęzycznego przedstawiciela oraz wsparcie zespołu Memories pod całodobowym numerem telefonu
 • Prywatne transfery z anglojęzycznym kierowcą/przewodnikiem
 • Memories: Wycieczka prywatnym samochodem po Bali
 • Memories: Wycieczka White Water Rafting na rzece Ayung
 • Ubezpieczenie turystyczne AXA w zakresie: kosztów leczenia do wysokości 30 000 EUR, następstw nieszczęśliwych wypadków do wysokości 4 000 EUR, kosztów ratownictwa 5 000 EUR oraz bagażu podróżnego do wysokości 400 EUR
 • Pakiet dokumentów podróżnych oraz informacji przewodnikowych Memories Vacations
Cena nie obejmuje
 • Dodatkowych atrakcji i zwiedzania
 • Wyżywienia niewymienionego w sekcji “Cena zawiera”
Memories zawarte w programie
Memories dodatkowe
Hotele zawarte w programie
Inne polecane hotele
Indonezja

Stolica

Jakarta (Dżakarta)

Strefa czasowa

Indonezja ma trzy strefy czasowe: GMT+7 (obejmuje Sumatrę i Jawę), GMT+8 (obejmuje Bali, Flores, Lombok, Kalimantam i Sulawesi), GMT+9 (obejmuje Papuę i Moluki). Nie ma rozróżnienia na czas letni i zimowy. Przesunięcie czasowe względem Polski wynosi odpowiednio 6/7/8 godzin w zimie i 5/6/7 godzin w lecie.

Populacja

250 mln

Powierzchnia

1 905 tys. km²

Język

Na terenie Indonezji mieszkańcy posługują się ponad 700 językami. Oficjalnym i najbardziej powszechnym jest indonezyjski (Bahasa Indonesia). Młodzi Indonezyjczycy bardzo często mówią po angielsku. Gdzieniegdzie można usłyszeć także niderlandzki.

Ustrój

Republika

Religia

Indonezja jest krajem wielowyznaniowym o dużej tolerancji.
Islam: 86%, Chrześcijaństwo: 10%, Hinduizm: 1,7%

Waluta

Rupia indonezyjska (IDR)

Czas przelotu

Ok. 20-24 godz, w zależności od czasu przesiadek. Brak połączeń bezpośrednich.

Informacje wizowe

Od czerwca 2015 roku obywatele polscy mają prawo wkraczać na teren Indonezji bez wiz. Polacy uzyskują stempel wjazdowy bezpłatnie na określonych lotniskach międzynarodowych oraz w portach morskich. Stempel upoważnia do pobytu na terenie Indonezji do 30 dni. Wymaga się ważności paszportu przez min. 6 miesięcy od planowanej daty wyjazdu z Indonezji. Nie ma obowiązku okazywania środków na pokrycie kosztów pobytu.
Zwracamy uwagę, że przy wyjeździe z Indonezji należy opłacić podatek lotniskowy – wynosi on 200 tys. IDR (około 16 USD) i kwotę tą powinniśmy mieć przy sobie w lokalnej walucie.
Aktualne informacje wizowe dostępne są na stronach MSZ: http://poradnik.poland.gov.pl oraz https://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/wizy.

Szczepienia i informacje zdrowotne

W Indonezji nie ma obowiązkowych szczepień, jednakże podróżnym zaleca się szczepienia przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i B, tężcowi i błonicy oraz durowi brzusznemu. W kraju występuje także zagrożenie malarią – ryzyko jest niskie na Jawie i Bali, ale w przypadku podróży poza te dwie wyspy zaleca się profilaktykę przeciwmalaryczną oraz stosowanie środków ochrony przed ukąszeniami komarów.
Przed każdym wyjazdem do krajów egzotycznych należy skontaktować się z lekarzem specjalistą celem omówienia zagrożeń zdrowotnych oraz indywidualnego kalendarza szczepień.

Lokalizacja
Pokaż na mapie
Wszystko
Memories
Hotele
Kiedy jechać
 
StyczeńI
 
LutyII
 
MarzecIII
 
KwiecieńIV
 
MajV
 
CzerwiecVI
 
LipiecVII
 
SierpieńVIII
 
WrzesieńIX
 
PaździernikX
 
ListopadXI
 
GrudzieńXII
 
Najlepszy
 
Dobry
 
Średni
 
Słaby

 • Tarasy ryżowe na Bali

 • Światynia Ulun Danu na Bali - jedna z atrakcji podczas jednodniowej wycieczki po wyspie

 • Widok z balkonu w hotelu Alaya Ubud

 • Świątynia w Ubud

 • Rafting na rzece Ayung, Źródło: C.C. 2.2 Fabio Achilli

 • Wysepka Gili Meno

 • Bezludne plaże Gili Meno

 • Bezludne plaże Gili Meno

 • Butikowy hotel Mahamaya na Gili Meno

 • Dzikie plaże Lomboku

 • Plaże na Lomboku

 • Basen w luksusowym hotelu Qunci Villas na Lomboku

 • Jedna z restauracji w Qunci Villas

 • Dzikie plaże na zachodzie Lomboku

 • Rajskie plaże na południu wyspy Lombok

 • Lokalna wioska na Lomboku

 • Program ochrony żółwi w jednym z hoteli na Lomboku

Tarasy ryżowe na Bali

Światynia Ulun Danu na Bali - jedna z atrakcji podczas jednodniowej wycieczki po wyspie

Widok z balkonu w hotelu Alaya Ubud

Świątynia w Ubud

Rafting na rzece Ayung

Źródło: C.C. 2.2 Fabio Achilli

Wysepka Gili Meno

Bezludne plaże Gili Meno

Bezludne plaże Gili Meno

Butikowy hotel Mahamaya na Gili Meno

Dzikie plaże Lomboku

Plaże na Lomboku

Basen w luksusowym hotelu Qunci Villas na Lomboku

Jedna z restauracji w Qunci Villas

Dzikie plaże na zachodzie Lomboku

Rajskie plaże na południu wyspy Lombok

Lokalna wioska na Lomboku

Program ochrony żółwi w jednym z hoteli na Lomboku

Drogi Użytkowniku, w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji w Polityce Cookies.