MENU

Kontakt

+48 12 30 77 222
pn-pt 9:00–17:00Biuro Obsługi Klienta
ul. Barska 61/12
30-307 Kraków

Imię*
Adres e-mail*
Telefon
Treść*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi powyższego zapytania, zgodnie z ustawą z dnia
29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

fot. Shangri-La's Rasa Sentosa Resort & SPA
fot. Shangri-La's Rasa Sentosa Resort & SPA
Azja  ›  Singapur   ›  Program: Rodzinne wakacje w Singapurze

Rodzinne wakacje w Singapurze

Podróż do Singapuru to doskonała propozycja na rodzinne wakacje. Pobyt został podzielony na dwie części – obie ekscytujące dla podróżników w każdym wieku. Początkowe noce spędzone w centrum Singapuru pozwolą na poznanie metropolii i odwiedzenie wielu atrakcji, które oferuje miasto. Kolejne noce spędzone na Sentosie pozwolą na relaks przy plaży i skorzystanie z wielu rozrywek!

Podróż do Singapuru, wakacje w Singapurze, atrakcje Singapuru, Singapur najlepsze hotele, zwiedzanie Singapuru, Singapur wyjazdy indywidualne, Singapur z dziećmi, Singapur rodzinnie

Dlaczego polecamy

 • Brak szczepień, a także wysoki poziom higieny oraz czystości w Singapurze sprawiają, że jest to idealna azjatycka destynacja na podróż z dziećmi
 • Mnóstwo atrakcji i rozrywek zarówno dla dorosłych, jak i dla małych podróżników
 • Możliwość zwiedzenia miasta i relaksu na Sentosie
 • Doskonałe hotele z bogatym zapleczem rekreacyjnych i udogodnieniami dla dzieci

Idealny dla

 • Rodzin z dziećmi
 • Grupy przyjaciół
 • Aktywnych podróżników

Kategorie

 • Aktywnie
 • Kultura i historia
 • Rodzinnie
Perełki
“Singapur oferuje bogaty wybór atrakcji dla turystów w każdym wieku. Najmłodsi podróżnicy będą zachwyceni możliwością zobaczenia tutejszego oceanarium czy zoo.”
Rodzinne wakacje w Singapurze

7 nocy w Singapurze: 3 noce w centrum miasta, 4 noce na wyspie Sentosa

Dzień 1 Przelot z Polski do Singapuru

Przelot z Polski do Singapuru. W zależności od dostępności połączeń lotniczych możliwy lot bezpośredni z Warszawy do Singapuru lub obejmujący jedną przesiadkę.

Dzień 2 Przylot do Singapuru i transfer do hotelu

Drugiego dnia nastąpi lądowanie w Singapurze. W hali przylotów lotniska będzie oczekiwał na Was prywatny kierowca, który zapewni bezpośredni transfer do hotelu położonego w centrum Singapuru. Najbliższe trzy noce spędzicie w hotelu Shangri-La Singapore położonym w tropikalnym ogrodzie, w sąsiedztwie Ogrodów Botanicznych. Proponujemy zatrzymać się w skrzydle Garden w pokoju typu Deluxe z wyżywieniem w opcji śniadań. Popołudnie i wieczór w dniu przylotu pozostaje do własnej dyspozycji.

Dzień 3–4 Pobyt w Singapurze i zwiedzanie miasta

Przed Wami pełne dwa dni w centrum Singapuru. Miasto oferuje szereg atrakcji, więc na pewno nie będzie czasu na nudę. W wybrany dzień zapraszamy na prywatną wycieczkę z przewodnikiem – Discover Singapore, w trakcie której poznacie najważniejsze miejsca metropolii. W wolnym czasie polecamy samodzielne odkrywanie uroków miasta, w tym wizytę w Gardens by the Bay albo w singapurskim zoo czy ogrodzie botanicznym. Rekomendacje dotyczące zwiedzania miasta i sposobów przemieszczania się znajdziecie w specjalnie przygotowanych i spersonalizowanych Dokumentach Podróżnych.

Dzień 5 Transfer na Sentosę

Po śniadaniu z hotelu odbierze Was prywatny kierowca i zapewni transfer na Sentosę. Wyspa połączona jest ze stałym lądem mostem, ale można tu dotrzeć także koleją linową – Cable Car lub kolejką szynową – Monorail. Po przybyciu do hotelu nastąpi zameldowanie. Proponujemy zatrzymać się na cztery noce w hotelu Shangri-La's Rasa Sentosa w pokoju typu Deluxe Sea View. Pobyt obejmować będzie wyżywienie w postaci śniadań.

Dzień 6–8 Pobyt na wyspie i korzystanie z atrakcji Sentosy

Przed Wami pełne trzy dni na odkrywanie uroków Sentosy. Na wyspie czeka na Was mnóstwo atrakcji, z których będziecie mogli dowolnie korzystać – w cenie podróży uwzględniliśmy bowiem karnet Sentosa Fun Pass o wartości 120 tokenów. Będziecie mogli odwiedzić Universal Studio, S.E.A Aquarium, udać się do aquaparku, pojeździć na segwayach i wypróbować szereg innych atrakcji. W pozostałym wolnym czasie będziecie cieszyć się dostępem do plaży czy sportów wodnych. Na dzieci czekają w hotelu fantastyczne baseny ze zjeżdżalniami oraz wiele dostępnych przez cały dzień zabaw i aktywności. Dorośli mogą korzystać z siłowni oraz centrum SPA. W hotelu znajdują się cztery restauracje i dwa bary.

Dzień 9 Transfer na lotnisko

Tego dnia kończycie przygodę z Singapurem. O umówionej godzinie do hotelu przyjedzie prywatny kierowca, który zapewni transfer na lotnisko Changi. Czas pozostały do lotu możecie spędzić korzystając z atrakcji, jakie oferuje singapurskie lotnisko, a zwłaszcza jego część nazwana Jewel. „Klejnot” lotniska stanowi jego centrum rozrywkowo-handlowe, które oferuje wiele ciekawych opcji spędzenia czasu przed wylotem do Polski.Znajduje się tutaj mnóstwo sklepów, restauracji, kin oraz atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Dzień 10 Przylot do Polski

Dziesiątego dnia nastąpi lądowanie w Polsce. W zależności od dostępności połączeń lotniczych, lot z Singapuru do Polski może odbyć się bezpośrednio lub z jedną przesiadką.

Powyższy program jest naszą propozycją.
Każdą podróż dopasujemy do indywidualnych potrzeb Naszych Gości.
Warto rozważyć

Wybranie rodzinnych apartamentów tematycznych (Themed Family Suites) w hotelu Shangri-La Singapore. To apartamenty przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych gościach, które oferują pokój dziecięcy w wyjątkowej aranżacji. Apartament taki składa się z sypialni dla rodziców i osobnego dziecięcego pokoju utrzymanego w stylistyce safari, zamku, kosmicznej wyprawy, podwodnego życia czy domku na drzewie. Pobyt w takim apartamencie z pewnością będzie niezapomnianą przygodą! W zależności o liczebności rodziny, nasi konsultanci zaoferują najlepsze pokoje rodzinne i doradzą w kwestii odpowiedniego zakwaterowania.

Cena orientacyjna 11 000 zł za osobę

Założenia kalkulacji ceny orientacyjnej: pokój dzielony z drugą osobą, przelot w klasie ekonomicznej rezerwowany z 2-3 miesięcznym wyprzedzeniem, podróż zaplanowana w sezonie średnim (miesiące z atrakcyjną pogodą, lecz z pominięciem najdroższych okresów jak święta i Sylwester)

Cena zawiera
 • Przeloty międzynarodowe w klasie ekonomicznej
 • Prywatne transfery na trasie lotnisko–hotel–hotel–lotnisko
 • Zakwaterowanie ze śniadaniami
 • Prywatną wycieczkę „Discover Singapore”
 • Karnety Sentosa Fun Pass o wartości 120 tokenów
 • Opłatę wstępu na wyspę Sentosa
 • Wsparcie zespołu Memories Vacations pod całodobowym numerem telefonu
 • Ubezpieczenie podróżne na wysoką sumę kosztów leczenia
 • Składkę odprowadzaną na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) za każdego Uczestnika podróży
 • Pakiet dokumentów podróżnych Memories Vacations
 • *Podana cena dotyczy osoby dorosłej
 • **Za dzieci, w zależności od wieku, występują dopłaty (dopłata to cena biletu lotniczego plus ok. 2900 PLN)
Cena nie obejmuje
 • Wyżywienia i napojów niewymienionych w sekcji „Cena zawiera”
 • Opcjonalnych atrakcji i zwiedzania
 • Zwyczajowych napiwków
 • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z podróży
Memories zawarte w programie
Memories dodatkowe
Singapur


Stolica

Singapur

Strefa czasowa

GMT +8
+6 godz. w stosunku do polskiego czasu letniego
+7 godz. w stosunku do polskiego czasu zimowego

Populacja

5,6 mln

Powierzchnia

719,9 km2

Język

Językami urzędowymi są angielski, chiński (mandaryński), malajski i tamilski

Ustrój

Republika

Waluta

Oficjalną walutą Singapuru jest dolar singapurski (SGD – Singapore Dollar, skracany do S$ lub $)

Czas przelotu

Około 12-16 godzin

Informacje wizowe

Obywatele polscy wjeżdżają na teren Singapuru bez obowiązku posiadania wizy na okres do 90 dni. Do wstępu na teren Singapuru upoważnia paszport, którego data ważności wynosi minimum 6 miesięcy. Po wylądowaniu na terytorium Singapuru należy okazać bilet powrotny lub na dalszą podróż. Przed wjazdem należy wypełnić kartę imigracyjną, rozdawaną na pokładzie samolotu. Kartę wjazdu można także wypełnić elektronicznie, maksymalnie na 3 dni przed przybyciem, pod adresem: https://eservices.ica.gov.sg/sgarrivalcard

Szczepienia i informacje zdrowotne

Wyjazd do Singapuru nie wiąże się z obowiązkowymi szczepieniami, jednakże podróżnym zaleca się typowy zestaw szczepień przed podróżami w egzotyczne kraje: przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i B, tężcowi i błonicy oraz durowi brzusznemu.

Lokalizacja
Pokaż na mapie
Wszystko
Memories
Hotele
Kiedy jechać
 
StyczeńI
 
LutyII
 
MarzecIII
 
KwiecieńIV
 
MajV
 
CzerwiecVI
 
LipiecVII
 
SierpieńVIII
 
WrzesieńIX
 
PaździernikX
 
ListopadXI
 
GrudzieńXII
 
Najlepszy
 
Dobry
 
Średni
 
Słaby

Singapur znajduje się w strefie klimatu równikowego. Wysokie temperatury występują tutaj przez cały rok, a słupki rtęci nie spadają poniżej 25 stopni. Singapur uważany jest za destynację całoroczną, niemniej na pogodę w Singapurze mają wpływ dwa monsuny. Monsun północno-wschodni występuje od grudnia do połowy marca. Jego początkowy okres (grudzień do początku stycznia) przynosi najwięcej deszczu. W kolejnych miesiącach od lutego do marca opady nieco ustępują. Drugi monsun wpływający na pogodę w Singapurze to monsun południowo-zachodni, który występuję od czerwca do września. Charakterystyczne są dla niego poranne, krótkotrwałe ok. 30 min, ale ulewne opady deszczu. Najbardziej deszczowe miesiące w Singapurze to listopad, grudzień i styczeń. W pozostałym czasie można liczyć na dużo słońca i mniej opadów – choć trzeba zaznaczyć, że klimat Singapuru jest wilgotny i padać może zawsze, zazwyczaj popołudniami lub wczesnym wieczorem.

 • fot. Singapore Tourism Board

 • fot. Singapore Tourism Board

 • fot. Singapore Tourism Board

 • fot. Singapore Tourism Board

 • fot. Singapore Tourism Board

 • fot. Singapore Tourism Board

 • fot. Singapore Tourism Board

 • fot. Singapore Tourism Board

 • fot. Shangri-La singapore Hotel

 • fot. Shangri-La singapore Hotel

 • fot. Shangri-La singapore Hotel

 • fot. Shangri-La singapore Hotel

 • fot. Shangri-La's Rasa Sentosa Resort & SPA

 • fot. Shangri-La's Rasa Sentosa Resort & SPA

 • fot. Shangri-La's Rasa Sentosa Resort & SPA

 • fot. Shangri-La's Rasa Sentosa Resort & SPA

 • fot. Shangri-La's Rasa Sentosa Resort & SPA

 • fot. Shangri-La's Rasa Sentosa Resort & SPA

fot. Singapore Tourism Board

fot. Singapore Tourism Board

fot. Singapore Tourism Board

fot. Singapore Tourism Board

fot. Singapore Tourism Board

fot. Singapore Tourism Board

fot. Singapore Tourism Board

fot. Singapore Tourism Board

fot. Shangri-La singapore Hotel

fot. Shangri-La singapore Hotel

fot. Shangri-La singapore Hotel

fot. Shangri-La singapore Hotel

fot. Shangri-La's Rasa Sentosa Resort & SPA

fot. Shangri-La's Rasa Sentosa Resort & SPA

fot. Shangri-La's Rasa Sentosa Resort & SPA

fot. Shangri-La's Rasa Sentosa Resort & SPA

fot. Shangri-La's Rasa Sentosa Resort & SPA

fot. Shangri-La's Rasa Sentosa Resort & SPA

Drogi Użytkowniku, w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji w Polityce Cookies.