MENU

Kontakt

+48 12 30 77 222
pn-pt 9:00–17:00Biuro Obsługi Klienta
ul. Barska 61/12
30-307 Kraków

Imię*
Adres e-mail*
Telefon
Treść*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi powyższego zapytania, zgodnie z ustawą z dnia
29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Hawajski Island-Hopping - wakacje na wyspach Oahu, Kauai, Hawaii i Maui
Oceania  ›  Hawaje  ›  Hawaii (Big Island), Kauai, Maui, Oahu  ›  Program: Hawajski Island-Hopping - wakacje na wyspach Oahu, Kauai, Hawaii i Maui

Hawajski Island-Hopping - wakacje na wyspach Oahu, Kauai, Hawaii i Maui

Program umożliwia odwiedzenie największych atrakcji Hawajów. Wypożyczonymi samochodami, zupełnie swobodnie dotrzecie do wielu niezwykłych i pięknych miejsc na każdej z czterech głównych wysp archipelagu. Atrakcji nie zabraknie, będziecie mogli skosztować wspaniałej kawy z Kona, doświadczyć nurkowania we wnętrzu krateru, a nawet poddać się tatuowaniu.

Wakacje na Hawajach, podróż poślubna na Hawaje, podróż na Hawaje z Memories Vacations, wypoczynek na Hawajach, podróże szyte na miarę Hawaje, piękne plaże na Hawajach, największe atrakcje Hawajów, self-drive na Hawajach

Dlaczego polecamy

 • Poznanie czterech głównych i różnych od siebie wysp archipelagu: Oahu, Kauai, Hawaii i Maui
 • Podróżowanie po wyspach wynajętym samochodem dającym dużą swobodę odkrywania piękna wysp
 • Pobyty w hotelach stanowiących dobrą bazę wypadową do samodzielnej eksploracji
 • Możliwość podjęcia wycieczek górskich o różnym stopniu trudności
 • Podziwianie urokliwych wodospadów
 • Spacer po polu zastygłej lawy oraz we wnętrzu jaskiń lawowych
 • Nurkowanie we wnętrzu krateru Molokini
 • Możliwość spróbowania sił w surfingu w kolebce tego sportu
 • Wypoczynek na jednej z najsłynniejszych plaż świata, Waikiki

Idealny dla

 • Par
 • Rodzin z dziećmi
 • Poszukiwaczy przygód
 • Miłośników egzotycznych kultur

Kategorie

 • Aktywnie
 • Dzika przyroda
 • Kultura i historia
 • Poza utartymi szlakami
 • Romantycznie
 • Sporty wodne
Perełki
“Będą na Hawajach warto rozważyć przywiezienie ze sobą oryginalnej pamiątki, która z pewnością pozostanie do końca życia. Tatuaż jest wykonywany tradycyjnymi technikami, a mnogość jego symetrycznych wzorów jest bardzo bogata. Przed jego zrobieniem należy zastanowić się, na której części ciała będziemy chcieli go oglądać każdego dnia.”
Hawajski Island-Hopping - wakacje na wyspach Oahu, Kauai, Hawaii i Maui

3 noce na Oahu, 3 noce na Kauai, 3 noce na Hawaii, 3 noce na Maui

Dzień 1 Przelot z Polski na Hawaje

Przelot z Warszawy do Honolulu z dwiema przesiadkami. Po wylądowaniu tego samego dnia odbierzecie zarezerwowany dla Was na czas pobytu na wyspie Oahu samochód osobowy. Z racji późnej godziny proponujemy udać się na odpoczynek po podróży. W hotelu Aqua Aloha Surf zatrzymacie się na trzy noce.

Dzień 2 - 3 Pobyt na Oahu

Oahu jest stołeczną wyspą Hawajów, ale nie największą. Proponujemy, aby w czasie pobytu na niej zwiedzić stolicę całego stanu, Honolulu. Na szczególną uwagę zasługują: piękny Pałac Iolani, ostatniej królowej królestwa Hawajów; znana z ataków Japończyków w czasie II Wojny Światowej baza marynarki wojennej Pearl Harbour, Aloha Tower czy będąca wizytówką nie tylko Honolulu, ale i całego archipelagu, jedna z najsłynniejszych plaż świata, Waikiki. Ponadto, rekomendujemy, aby odwiedzić następujące miejsca: Dolinę Waimea, Diamond Head oraz odbyć krótki trekking na szczyt krateru Koko.

Dzień 4 – 6 Pobyt na Kauai

Czwartego dnia zwrócicie samochód na lotnisku i polecicie na sąsiadującą od północy wyspę Kauai. Tam odbierzecie kolejny samochód z wypożyczalni. Zakwaterujecie się na trzy noce w hotelu Aston Islander on the Beach. Kauai znana jest przede wszystkim z trzech niezwykłych atrakcji: Wybrzeża Na Pali, które stanowiło tło dla wielu produkcji filmowych, między innymi dla „Parku Jurajskiego” Stevena Spielberga, Kanionu Waimea, zwanego Wielkim Kanionem Pacyfiku oraz urokliwego Wodospadu Wailua.

Dzień 7 – 9 Pobyt na Hawaii

Siódmego dnia zwrócicie samochód do wypożyczalni i polecicie na kolejną wyspę, tym razem wysuniętą najdalej na południe Hawaii. Po wylądowaniu odbierzecie samochód z wypożyczalni. Na wyspie spędzicie trzy noce w hotelu Royal Kona. Hawaii jest największą wyspą archipelagu, z tego też powodu nazywana jest również Big Island. Skrywa także największą liczbę atrakcji. Polecamy, aby zobaczyć potężny Park Narodowy Wulkanów, wyjechać na szczyt najwyższej góry świata Mauna Kea, podziwiać prześliczne i otulone tęczą Rainbow Falls, pospacerować w korytarzach lawowych, zwiedzić swoistego rodzaju skansen Pu’uhonua O Honaunau, obejrzeć rysunki naskalne, skosztować pysznej hawajskiej kawy z Kona oraz zrobić sobie wykonywany tradycyjną techniką hawajski tatuaż.

Dzień 10 – 12 Pobyt na Maui

Dziesiątego dnia zwrócicie samochód do wypożyczalni i polecicie na ostatnią już wyspę, Maui. Tam po raz ostatni odbierzecie samochód z wypożyczalni i udacie się do hotelu Maui Coast Hotel. Maui co prawda nie jest największą wyspą archipelagu, jednak należy ona do najpiękniejszych. W czasie przejazdu do Doliny Iao i na jeden z najpiękniejszych na świecie – Wulkan Haleakala, będziecie mogli podziwiać nieprawdopodobnie piękne widoki, między innymi słynną drogę do Hana. Jeśli fascynuje Was podwodny świat, zdecydowanie powinniście udać się na nurkowanie bądź snorkeling do niewielkiego, częściowo zatopionego Krateru Molokini.

Dzień 13 – 15 Powrót do Polski

Trzynastego dnia zwrócicie samochód do wypożyczalni. Z lotniska Kahului rozpocznie się Wasza podróż powrotna do Polski. Po dwóch przesiadkach piętnastego dnia wylądujecie na lotnisku w Warszawie.

Powyższy program jest naszą propozycją.
Każdą podróż dopasujemy do indywidualnych potrzeb Naszych Gości.
Warto rozważyć

Ciekawym pomysłem jest połączenie aktywnego pobytu w USA z wypoczynkiem na jednej z wysp Hawajów.

Cena orientacyjna 16 300 zł za osobę

Założenia kalkulacji ceny orientacyjnej: pokój dzielony z drugą osobą, przelot w klasie ekonomicznej rezerwowany z 2-3 miesięcznym wyprzedzeniem, podróż zaplanowana w sezonie średnim (miesiące z atrakcyjną pogodą, lecz z pominięciem najdroższych okresów jak święta i Sylwester)

Cena zawiera
 • Przeloty międzynarodowe w klasie ekonomicznej
 • Przeloty wewnętrzne niezbędne do realizacji programu
 • Wypożyczenie samochodu osobowego na każdej z wysp
 • Zakwaterowanie w hotelach 3-gwiazdkowych bez wyżywienia
 • Opiekę anglojęzycznego kontrahenta oraz wsparcie zespołu Memories Vacations pod całodobowym numerem telefonu
 • Ubezpieczenie podróżne na wysoką sumę kosztów leczenia
 • Składkę odprowadzaną na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) za każdego Uczestnika podróży
 • Pakiet dokumentów podróżnych Memories Vacations
Cena nie obejmuje
 • Obowiązkowego pozwolenia na wjazd na teren USA, tzw. ESTA
 • Opłaty za wstęp do parków narodowych oraz rezerwatów
 • Wyżywienia niewymienionego w sekcji “Cena zawiera”
 • Dodatkowych atrakcji i zwiedzania
 • Zwyczajowych napiwków
 • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z podróży
Memories zawarte w programie
1 2
Hawaje

Stolica

Honolulu

Strefa czasowa

GMT -10

Populacja

1 427 000

Powierzchnia

28 313 kilometrów kwadratowych

Język

angielski i hawajski

Ustrój

50. stan USA

Religia

chrześcijanie: 61% (w tym protestanci, katolicy mormoni), buddyści: 8%, wyznawcy innych religii: 5%, brak religii: 26%

Waluta

dolar amerykański

Czas przelotu

około 24-26 godzin

Informacje wizowe

Od 11 listopada 2019 roku obywatele polscy podróżujący do Stanów Zjednoczonych zwolnieni są z obowiązku wizowego przy pobycie turystycznym do 90 dni. Wymagane jest jednak uzyskanie pozwolenia na wjazd, tzw. ESTA (Electronic System for Travel Authorization). Wniosek o ESTA można złożyć online najpóźniej na 72 godziny przed podróżą – zalecamy jednak wcześniejszą aplikację. Koszt uzyskania ESTA wynosi 14 USD (4 USD opłaty za złożenie wniosku oraz 10 USD za jego pozytywne rozpatrzenie; jeśli wniosek zostanie odrzucony, pobrana opłata wyniesie tylko 4 USD). ESTA pozwala na wielokrotny wjazd na teren USA przez okres 2 lat.

Szczepienia i informacje zdrowotne

Na terenie Hawajów nie występują zagrożenia sanitarno-epidemiologiczne, a zatem nie ma obowiązkowych szczepień. Opieka medyczna jest na wysokim poziomie i powszechnie dostępna, jednak jej koszty są bardzo wysokie. Rekomendowane jest posiadanie ubezpieczenia podróżnego pokrywającego koszty leczenia związane z nagłym zachorowaniem lub nieszczęśliwym wypadkiem.

Lokalizacja
Pokaż na mapie
Wszystko
Memories
Hotele

Hawaje położone są na środku Oceanu Spokojnego w odległości około 3850 km od Kalifornii i 6195 km od Japonii. Tworzą archipelag ponad 130 wysp i wysepek, z czego tylko 7 największych jest zamieszkałych.

Kiedy jechać
 
StyczeńI
 
LutyII
 
MarzecIII
 
KwiecieńIV
 
MajV
 
CzerwiecVI
 
LipiecVII
 
SierpieńVIII
 
WrzesieńIX
 
PaździernikX
 
ListopadXI
 
GrudzieńXII
 
Najlepszy
 
Dobry
 
Średni
 
Słaby

Okres od kwietnia do maja i od września do października są uważany za najlepszy czas na zwiedzanie Hawajów - wyspy nie są tak zatłoczone, pogoda jest łagodna, a ceny hoteli są dość przystępne. Wiosna daje możliwość obserwacji oszałamiających zachodów słońca na szczycie wulkanu Haleakala oraz podziwiania Fenomenu Lahaina w południe (to zjawisko solarne, gdy słońce świeci w zenicie i nie rzuca cienia). Chociaż lato na Hawajach jest narażone na burze, a także na wakacyjne tłumy, jest to najlepszy sezon na sporty wodne, takie jak nurkowanie z rurką, nurkowanie z rekinami, żeglowanie i spływy kajakowe. Niezatłoczony początek listopada to dobry czas na surfowanie, zwłaszcza na północy wyspy Oahu. W czasie pobytu od grudnia do marca, powinno się odwiedzić Park Narodowy Wulkanów na Hawaii lub wybrać się na obserwację wielorybów. Od czerwca do listopada na wyspach mogą pojawić się huragany. Po deszczowa przejawiająca się przede wszystkim krótki przelotnymi opadami występuje końca października do marca.

 • Obserwatoria astronomiczne na Mauna Kea

 • Japońska świątynia Byodo-In na Oahu

 • Bambusowy las na Maui

 • Wnętrze krateru Haleakala

 • Kanion Waimea

 • Rainbow Falls

 • Pu'uhonua O Honaunau

 • Lawa na Hawaii

 • Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Tor Johnson

 • Źródło: Island of Hawaii Visitors Bureau (IHVB) Kirk Lee Aeder

 • Krater Molokini, Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Tor Johnson

 • Zatoka Makena na Maui , Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Tor Johnson

 • Maui Ocean Center, Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Daeja Fallas

 • Wybrzeże Na Pali na Kauai , Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Tor Johnson

 • Ofiara w heiau Kawaihae na Hawaii, Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Tor Johnson

 • Paia na Maui , Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Blake Bronstad

 • Dolina Iao na Maui, Photo by Armando Aviña on Unsplash

 • South Point na Hawaii, Photo by Daniel Gregoire on Unsplash

 • Photo by Fallon Michael on Unsplash

 • Photo by Jakob Owens on Unsplash

 • Photo by Jonas Allert on Unsplash

 • Photo by Joshua Sukoff on Unsplash

 • Photo by Kalen Emsley on Unsplash

 • Mauna Lani Resort, Kohala Coast na Hawaii, Photo by Michael Olsen on Unsplash

 • Photo by Remi Yuan on Unsplash

 • Photo by Spencer Watson on Unsplash

 • Tatuowanie , Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Heather Goodman @hbgoodie

 • Waikiki, Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Tor Johnson

 • Wybrzeze Kohala, Hawaii, Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Tor Johnson

 • Występ tancerzy halau w Hilo na Hawaii, Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Tor Johnson

 • Występ w Hawaii Convention Center Honolulu, Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Dana Edmunds

Obserwatoria astronomiczne na Mauna Kea

Obserwatoria astronomiczne na Mauna Kea

Japońska świątynia Byodo-In na Oahu

Japońska świątynia Byodo-In na Oahu

Bambusowy las na Maui

Bambusowy las na Maui

Wnętrze krateru Haleakala

Wnętrze krateru Haleakala

Kanion Waimea

Kanion Waimea

Rainbow Falls

Rainbow Falls

Pu'uhonua O Honaunau

Pu'uhonua O Honaunau

Lawa na Hawaii

Lawa na Hawaii

Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Tor Johnson

Źródło: Island of Hawaii Visitors Bureau (IHVB) Kirk Lee Aeder

Krater Molokini

Krater Molokini

Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Tor Johnson

Zatoka Makena na Maui

Zatoka Makena na Maui

Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Tor Johnson

Maui Ocean Center

Maui Ocean Center

Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Daeja Fallas

Wybrzeże Na Pali na Kauai

Wybrzeże Na Pali na Kauai

Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Tor Johnson

Ofiara w heiau Kawaihae na Hawaii

Ofiara w heiau Kawaihae na Hawaii

Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Tor Johnson

Paia na Maui

Paia na Maui

Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Blake Bronstad

Dolina Iao na Maui

Dolina Iao na Maui

Photo by Armando Aviña on Unsplash

South Point na Hawaii

South Point na Hawaii

Photo by Daniel Gregoire on Unsplash

Photo by Fallon Michael on Unsplash

Photo by Jakob Owens on Unsplash

Photo by Jonas Allert on Unsplash

Photo by Joshua Sukoff on Unsplash

Photo by Kalen Emsley on Unsplash

 Mauna Lani Resort, Kohala Coast na Hawaii

Mauna Lani Resort, Kohala Coast na Hawaii

Photo by Michael Olsen on Unsplash

Photo by Remi Yuan on Unsplash

Photo by Spencer Watson on Unsplash

Tatuowanie

Tatuowanie

Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Heather Goodman @hbgoodie

Waikiki

Waikiki

Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Tor Johnson

Wybrzeze Kohala, Hawaii

Wybrzeze Kohala, Hawaii

Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Tor Johnson

Występ tancerzy halau w Hilo na Hawaii

Występ tancerzy halau w Hilo na Hawaii

Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Tor Johnson

Występ w Hawaii Convention Center Honolulu

Występ w Hawaii Convention Center Honolulu

Źródło: Hawaii Tourism Authority (HTA) Dana Edmunds

Drogi Użytkowniku, w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji w Polityce Cookies.